•  news   •  band   •  koncerty   •  historia   •  linki
  •  dyskografia   •  teksty   •  street team   •  galeria   •  kontakt
  •  forum   •  audio/video   •  klipy   •  extras   •  sklepik

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: 12345-->
Bieżąca strona: 1 z 5
NOWA PŁYTA
Autor: Hardy (IP zapamiętane)
Data: 29 mar 2009 - 01:19:07

nie mogłem nie kupić i powiem po pierwszym przesłychaniu, że wiele gdzieś już słyszałem :) Ale tak: po pierwsze to zajebisty na singla numer z Nosowską - coś jak na perwszej "Otwieram wino" - chwyta bez popity, wyspa man sie wreszcie doczekała, laski od skutera i w ogóle.... spoko. Next - co to qwa za francuskie teksty? ja nie pawarisz franse (nawet w tym stanie). Aktualizacia w "teksty" z tłumaczniem prosze. No i w ogole super... ja też chyba jestem pijakiem :) Generalną opinie napisze na trzeźwo.

Re: NOWA PŁYTA
Autor: Fibi (IP zapamiętane)
Data: 29 mar 2009 - 10:13:01

Mery może wysoko wejść w radiu, to fakt :) Blask jest zajebisty. Ostatni Dźwięk świetnie zrobiony. Sos to mistrzostwo. Sztorm ciekawa kompozycja. Natalia przyjemna piosenka. To był dzień w Wawie - świetny tekst, a teksy z metra zajebista sprawa :)

Autor: Siwy (IP zapamiętane)
Data: 29 mar 2009 - 15:10:36

dzis sie nie moglem powtrzymac i wracajac z bystrzycy kl. kupilem w media m. :)
chcialem podziekowac za podziekowanie ;) i fajnie, ze na dole jest wyspaman.art.pl :)
do tego sam srodek obrazkowy b. ciekawy.

1. szach mat 8/10 - nieco mi sie przejadlo i przypomina mi nieco Witam z 1 cd.
2. deszcz - 9/10 - rewelacyjna piosenka bez watpienia wypadajaca lepiej na koncertach. brakuje jedynie siwego chorkow pod tekst "deszcz, deszcz, deszcz" - wtajemniczeni wiedza o co biega :)
3. blask 9/10 - odkrylem moc tej piosenki dopiero idac przez miasto ze sluchawkami - east west rockers pokazalo mistrzostwo swiata (szkoda tylko, ze jako band mi sie kompletnie nie podobaja), i tekst rewelacyjny. za stracanie gwiazd nobel.
4. milosc w formacie jpeg 8/10 - dobry chwyt dla mlodych ludzi, ktorzy wiecej czasu spedzaja przed kompem uprawiajac rozne czynnosci (w wiekszosci naturalnie wyrywaja laski). dobry bit.
5. zwolnij dzis 8/10 - nie mam zdania o piosence w sumie - po prostu mi sie podoba i pewnie kiedys spojrze w sufit.
6. to byl dzien w warszawie 10/10 - tu nic dodac nic ujac. pelen profesjonalizm, tekst wybitnie zajebisty i kozak w chuj :)
7. wiezowce 8/10 - za spokojne, ale z drugiej str. takie melancholijne :)
8. marry & jerry 10/10 - tekst tak mi blisko, ze az bym sie skusil na sformulowanie, ze b. czesto te stany przejawiaja sie w moim pijackim zyciu ;) glos nosowskiej idealny - lekki brak pomyslu na koncowke piosenki (mozna bylo cos durzucoc), ale i tak bomba.
9. sos 9/10 - rewelka :)
10. wyspa man 10/10 - genialny bit znany nam dobrze od kilku ladnych lat. w koncu ta piosenka zostala tak zrobiona, ze nawet jak sie spalo 3 godz od 3 dni to noga sama lata.
11. skuter 6/10 - dla mnie zdeka nieporozumienie, ale o tym pisalem juz dawno.
12. natalia 10/10 - pieknie! :)
13. sztorm 10/10 - jeden z najlepszych tekstow na tej plycie! "szklanki kostkami graja, butle sie przechylaja..." - moj ulubiony :)
14. ostatni dzwiek 10/10 - piekne zakonczenie plyty jak i to mialo miejsce w pierwszej. nieco pezetem juz sram, ale i tak jest rewelacyjnie.

ogolna ocena 9,5/10

------------------------------------------
nie bede tlumaczyl sie jak winny ktos, co zlego w tym, ze kocham cie

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2009-03-29 15:13 przez Siwy.

Autor: rybag (IP zapamiętane)
Data: 29 mar 2009 - 16:29:20

a czy nie wydaje sie wam że Szach- Mat ma coś z Personal Jesus? a To był dzień w Warszawie jest podobna do King of the bongo?? :) a Cała płytka bardzo fajna już sie nie moge doczekać żeby Sid do Wrocka przyjechał!

Autor: TechnoZiom (IP zapamiętane)
Data: 29 mar 2009 - 17:00:34

szach-mat lekko cos laczy z personal jezus ale juz jeden dzien w warszawie mocno leci krolem bongo :) moim zdaniem :D

jeszcze ktos napisal ze marry & jerry to material na hit jak otwieram wino, moglbym sie zalozyl o grube hajsy ze w zyciu tak nie bedzie, nie zeby piosenka byla zla (bo mi sie bardzo podoba) tylko nie sprzeda sie po prostu, to tez moim zdaniem :P cala plyta jest swietna ale komercyjnie to watpie czy bedzie jakis hit :)

Zmieniłem nick z hiroszim na TechnoZiom :) Pozdro
dla wyjaśnienia: nie cierpię techno, a "ziomem" też nie jestem :P

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2009-03-29 17:02 przez TechnoZiom.

Autor: budza (IP zapamiętane)
Data: 29 mar 2009 - 18:46:14

słucham płyty od piątkowego wieczora i coraz bardziej do mnie przemawia- bo na początku to jakos tak nie mogłam dokładnie wszystkiego ogarnac i wsluchac sie we wszystkie teksty- bo muzycznie to od razu przypadla mi do gustu- ale jak juz minelo mi to rozkojarzenie to dopiero teraz łapie klimat kazdego utworu- i w zasadzie juz teraz to nawet trudno jest mi wybrac kilka ulubionych numerów- bo wszystkie genialnie wpadaja w moje ucho,mózg, nogi i pewnie cos jeszcze;)- ale najszybciej wpadł chyba: Deszcz, Blask,Zwolnij dziś,To był dzień w W-wie,Wieżowce,Sztorm i Ostatni dzwiek.> ogolnie naprawde spox:)pozdr!

...w uchu delikatnie rozbrzmiewa muzyka- ultrafioletowo me ciało przenika...

Autor: szczochy (IP zapamiętane)
Data: 29 mar 2009 - 19:58:29

Heh , naj naj to był promix...taki słodki cukiereczek. Teraz gdy odsłuchałem płytę to widzę ze ten cukiereczek został zalany wodą i podano mi to jako pyszny kompocik....tylko już nie tak słodki i nie tak smaczny jak sam cukiereczek.

Ogólnie płyta jest dobra ale nie tak rewolucyjna jak pierwsza. Długo na nią czekaliśmy wszyscy i może przez to robiłem sobie większe nadzieje. Może coś z niepublikowanych gdy zostaną już opublikowane zmieni moje zdanie.

Autor: elbinger (IP zapamiętane)
Data: 29 mar 2009 - 20:43:42

Macie fajnie
w Elblągu tej płyty jeszcze nie ma
W Empiku nie wiedza kiedy bedzie
syf na maksa

Autor: Fibi (IP zapamiętane)
Data: 29 mar 2009 - 21:32:43

zobacz w Media Markt / Saturn. tam będzie na 99%. Empik ma jak zwykle osunięcie w dostawach.

Autor: 21st (IP zapamiętane)
Data: 30 mar 2009 - 00:16:42

...jeszcze jestem porażony pięknem tej muzyki. Te szczegóły i szczególiki, które się wyłaniają przy każdym kolejnym przesłuchaniu! Prawdziwy producencki majstersztyk! Polski Jeff Lynne? Nawet fryzury podobne :)
Brawo, Sidney!!!

Autor: grzechu_warte (IP zapamiętane)
Data: 30 mar 2009 - 01:32:19

To i ja pozwolę sobie wtrącić słów kilka:) Bez slangu, bez napinki. Słucham teraz w klapach goa trance bo płytka Sidneya Polaka miała u mnie kilka sesyi. Generalnie recenzja punktową i textowa SIWEGO jest mi bliska i nie napiszę niczego mądrzejszego. Z tym, że SKUTER to u mnie zdecydowanie 10/10! Świetny kawałek i to w nim widzę hita na miarę WINA czy W AUCIE. Po pierwszym odsłuchu miałem SZACH-MATA! Do teraz uważam ten kawałek za przehooy! Ale dochodzą inne np. TO BYŁ DZIEŃ - mamy tu, mym skromnym zdaniem, kwintesencję talentu pana Jarosława Polaka - w słowie i w muzie. Również w obserwacji życia. Chciałbym obejrzeć społeczne kino do scenariusza Polaka. Mamy niewiątpliwie doczynienia z POETĄ. To chciałem napisać: MORRISON, NOSOWSKA, JANERKA, MAGIK (czy przez "c" czy przez "k"), SIDNEY POLAK a i jeszcze PEZET wg. mnie. SIDNEY POLAK jest POETĄ. I tyle z siebie natenczas wysypie. Lece w ten transik acz ciągnie mnie do płytki Sidneya...

Data: 30 mar 2009 - 01:35:43

Ponieważ megalomańsko czytam swoje posty po kilkanaście razy do poczetu poetów chciałbym dodać NORWIDA - w sumie od niego powinienem zacząć, przepraszam i jest ich jeszcze kilku:) PLASKA dziękuje za miłe słowa i ARONIK jeśly nie kalecze ksywki Twej.

Data: 30 mar 2009 - 01:52:10

Dodam na koniec tej trylogii dzisiejszej, że również ze słowami 21ST zgadzam się a nawet pod jego słowami podpisuję się dwoma ręcami. PIĘKNA muzyka - przerzuciłem się z transowego bitu na nową płytkę Sidnejusia i jest rzeczywiście PIĘKNA i za każdym razem cuś nowego do odkrycia jak jaki drogowskaz do Atlantydy a propos Atlantydy to mój kotleś nalał kiedyś na prześcieradło i wystawił je w lokalnym BWA jako mapę odnalezioną przez Artyste z pożułkłym konturem Atlantydy.

Data: 30 mar 2009 - 02:08:45

Przepraszam będzie sprostowanie i czwarty wpis dziś. Pisząc o kwintesencji talentu pana Polaka miałem na myśli kawałek WIEŻOWCE. Utwór TO BYŁ DZIEŃ... też jest przekozakiem, ale WIEŻOWCE są teraz moim piorunem w dynie i rozpłatało mi czaszkę na mikroelementy - płyta daje rade i w mym aucie, bo w aucie generalnie lubię również słuchać muzyki to teraz będzie obecny CYFROWY STYL ŻYCIA mader ficker pliss dont goł siet ;)))))))

Autor: Kicy (IP zapamiętane)
Data: 30 mar 2009 - 19:09:45

odnosnie kawalka Wiezowce to...troche sam sie boje tego skojarzenia, ale poczatek piosenki jak w cry me a river timberlejka, hm?

Autor: aronik (IP zapamiętane)
Data: 30 mar 2009 - 20:03:13

KTO MA NAJWIĘKSZY SKUTER W MIEŚCIE?!

przecież ten kawałek jest przezajebisty, jak słucham tego utworu to przed sobą widzę czarnych gangsterów w gaciach z MASS 98 i ketami na szyjach ;p na singla to się raczej nie nadaje z racji tekstu (ale chciałbym bardzo usłyszeć Skutera w radiu:). A jak nie Skuter to zajebistym wyjściem będzie NATALIA. Widziałem, że Jarek (?) zarezerwował w sieci domenę rozsadek.pl, więc przypuszczam że z tym utworem związana będzie jakaś akcja promocyjna:) trzymam kciuki.

z każdym dniem coraz bardziej przekonuję się do tej płyty, ale ten "dzień w warszawie" denerwująco przypomina 'king of the bongo' :)

Autor: halmir (IP zapamiętane)
Data: 30 mar 2009 - 22:29:05

aronik: ale dlaczego denerwujaco? Ja to traktuje raczej jak cover z polskim tekstem, troche zmieniony muzycznie :)

a co do Skutera, to pastisz jego zajebisty z tego:) tylko, ze ja mam zawsze watpliwosci co do sensownosci pastiszu, ludzie rzadko to rozumieja - przyklad Chlopaki nie placza...

Autor: elbinger (IP zapamiętane)
Data: 30 mar 2009 - 23:02:29

W Elblagu nadal plyty brak:(
Nie piszczcie mi ze saturn MM itp...
Tego w moim miescie nie ma!!!!!
na 120 tys mieszkancow muzyke i filmy sprzedaje tylko EMPIK
NIE MA NIC INNEGO!!
koszmar

Autor: 21st (IP zapamiętane)
Data: 30 mar 2009 - 23:11:21

Ja także staję w obronie Skutera! ( o ile to oczywiście konieczne ;)) Ten kawałek nie nadaje się do odtwarzania w okolicy G.Śląska, bo grozi tąpnięciem :D
Przefajny pomysł - idealny kawałek do auta! Dobrze zbasowany dodaje pewności przy wyprzedzaniu! :P
"King of the Bongo" - owszem, ja też tak skojarzyłem. Wypadałoby zapytać Sidneya, ile w tym jego zamierzenia, a ile przypadku. Jednak skojarzenie nie odbiera w niczym wrażenia extra jazdy! Extraligi, superklasy i kosmicznego odlotu...
K..., Sidney: jak Ty >>TO<< ZROBIŁEŚ???!!!

Zmieniany 3 raz/y. Ostatnio 2009-03-30 23:15 przez 21st.

Autor: Siwy (IP zapamiętane)
Data: 31 mar 2009 - 08:51:15

na koncu okladki napisal przeciez: "dziekuje za inspiracje mojemu idolowi Manu Chao (zwrotki piosenki "to byl dzien w warszawie"). wiec co tu wyjasniac :) odrazu widac, kto zassal krazek ;P

------------------------------------------
nie bede tlumaczyl sie jak winny ktos, co zlego w tym, ze kocham cie

Idź do strony: 12345-->
Bieżąca strona: 1 z 5

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
  Statystyki całego forum:
Wątki: 820, Posty: 11068, Użytkownicy: 1671
  Statystki tego działu:
Wątki: 534, Posty: 7903,
. webdesign WOW Studio