•  news   •  band   •  koncerty   •  historia   •  linki
  •  dyskografia   •  teksty   •  street team   •  galeria   •  kontakt
  •  forum   •  audio/video   •  klipy   •  extras   •  sklepik

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Wyspa Man
Autor: YESik (IP zapamiętane)
Data: 17 maj 2005 - 21:22:59

Ktos wie czy ten kawałek jest zrobiony z myślą o następnym albumie, czy to taki międzyprojektowy numer. Ja się ostatnio zakochałem w tym kawałku. Moje serce ucieszyłoby się gdyby mogło usłyszeć ten utwór w pożądnej studyjnej (bądź pożądnej koncertowej) wersji.

Re: Wyspa Man
Autor: Kultowiec (IP zapamiętane)
Data: 17 maj 2005 - 21:25:56

Myśle, że kiedyś będzie w studyjnej. Ja to bym chciał, zeby jeszcze raz udostępnili starą wersje koncertową bo nie zdążyłem jej ściągnąć... :(

Data: 17 maj 2005 - 21:42:15

mogę co posłać jeżeli to nie jest niezgodne z prawem.

Autor: Kultowiec (IP zapamiętane)
Data: 17 maj 2005 - 23:34:07

Baardzo bym prosił jeśli możesz na maila: mmodlinger@op.pl

Dzięki z góry i Pozdrawiam

Autor: radzik (IP zapamiętane)
Data: 18 maj 2005 - 00:12:44

Yesik ? Z tego co mi mowil Sidney to Wyspa Man bedzie na nowej plycie, Ten utwor podsumowal iz jest to "ucieczkowy klimat". Mi osobiscie ten kawalek bardzo sie podoba!

Jade tu jade tam wyspa man aaa wyspa man

Autor: sadPunk (IP zapamiętane)
Data: 18 maj 2005 - 00:24:51

podesle mi tez ktos?

hugok3@wp.pl

Autor: kora (IP zapamiętane)
Data: 18 maj 2005 - 12:20:23

lubię klimat tego utworu.. choć nie umiem go określić - taki smutno wesoły :) ciekawe jak zabrzmi na płycie, bo jednak wykoniania koncertowe zawsze się trochę różnią...
po koncercie nie mogłam normalnie patrzeć na autobusy man, bo mi się od razu przypominała piosenka - spaczona już jestem :)) tak samo jak widzę tekilę w liście drinków w knajpie, to mi się mordka uśmiecha :) ehh ile jedna płyta może namieszać człowiekowi w życiu ;)

Data: 18 maj 2005 - 16:01:55

ta piosenka wcale ie jest smutna. gość się pakuje i wyjeżdża. wszystko co było do tej pory ma wdupie. zaczyna nowe życie w lepszym świecie. ja tam nie widzę nic smutnego.

Autor: kora (IP zapamiętane)
Data: 18 maj 2005 - 17:47:20

muzyka ma to miłego do siebie, że każdy ją odbiera jak chce... :)

Autor: kaza (IP zapamiętane)
Data: 25 maj 2005 - 10:46:07

Jeśli to możliwe niech ktoś podeśle mi tę wyspę, naprawde całkiem fajny kawałek
kaza79@op.pl

Autor: Kusia (IP zapamiętane)
Data: 01 cze 2005 - 16:25:17

hej jesli mogilbyscie podeslijcie jeszcze na magdalenkia@wp.pl z góry wielkie dzięki

Autor: freelander (IP zapamiętane)
Data: 30 cze 2005 - 15:46:51

EEE!! może ktoś zdradzi gdzie w sieci "leży" ten kawałek, bo ni jak nie mogę znaleźć. Chyba, że kpmuś chciałoby się wymajlować do mnie ten utwór: freelander@op.pl

W zamian podaję info o Wyspie Man - jako wyspie - może warto wiedzieć z czym kojarzyć tytuł piosenki...hę?

Wyspa Man &#8211; (ang. Isle of Man, manx Ellan Vannin) &#8211; wyspa w archpelagu Wysp Brytyjskich, położona na Morzu Irlandzkim, pomiędzy Wielką Brytanią i Irlandią. Posiada (wraz z Wyspami Normandzkimi) specyficzny status polityczny dependencji Korony brytyjskiej. Formalnie nie jest częścią Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej ani Unii Europejskiej. Na fladze wyspy Man przedstawiony jest tzw. triskelion.

Ustrój polityczny

Głową państwa jest monarcha brytyjski, noszący tytuł Lord of Mann. Reprezentuje go Lieutenant Governor, sprawujący swój urząd przez okres pięciu lat. Wyspa Man posiada własny, dwuizbowy parlament, Tynwald (Thingvöller) działający nieprzerwanie od 979 r.
Rząd składa się z dziewięciu ministerstw. Na jego czele stoi Chief Minister, powoływany przez Tynwald na pięcioletnią kadencję.
Wielka Brytania odpowiada za politykę zagraniczną i obronność Man.

Język urzędowy: angielski i język manx
Stolica: Douglas

Więcej szczegółów: [encyklopedia.servis.pl]

p o z d r o
freelander

Autor: ineczka (IP zapamiętane)
Data: 30 cze 2005 - 22:11:08

oo, jeśli ktoś może to przesłać, to ja też poproszę
ineczka88@tenbit.pl

dzięki :)

Autor: Zając (IP zapamiętane)
Data: 30 cze 2005 - 23:13:33

Ineczka ja Ci wyślę jak mi wyślesz swoje foto na mejla;-) może być taki układ;-)?

Autor: ineczka (IP zapamiętane)
Data: 30 cze 2005 - 23:16:38

:>
jak coś zeskanuję, to może tu wrzucę, wtedy sobie zobaczysz ;)
może być taki układ?

Autor: harding (IP zapamiętane)
Data: 27 mar 2011 - 17:55:13

Witam wszystkich

"Wyspa man" odsłuchana w Trójce od razu wpadła mi w ucho i siedzi do tej pory. Mam nieodparte wrażenie, że intro do niej zostało skądś zaczerpnięte. Czy to prawda, czy to tylko moje dźwiękowe deja vu?

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
  Statystyki całego forum:
Wątki: 820, Posty: 11068, Użytkownicy: 1671
  Statystki tego działu:
Wątki: 534, Posty: 7903,
. webdesign WOW Studio